Dziękuję!


Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w niedzielnych wyborach oddali na mnie swój głos, docenili moje starania i dotychczasową pracę.

Nie udało mi zdobyć mandatu do Sejmiku Województwa Małopolskiego (1839 głosów, 3 miejsce na liście PSL w okręgu 2), ale nadal mieszkam w Tenczynku, w gminie Krzeszowice, w powiecie krakowskim, w Małopolsce 

I w tej Małopolsce, gdzie żyją ludzie o różnych poglądach i wyznaniach i przekonaniach chcę działać i pracować.

?Polskie Stronnictwo Ludowe z którego listy startowałam na zaproszenie Marszałka Wojciecha Kozaka to partia, której program merytoryczny, tożsamy dla wsi, od lat realizuję, choć nie jest członkiem partii.?

Cieszę się, że w tej polaryzacji i walce pomiędzy dwoma dużymi ugrupowaniami udało nam się z koleżankami i kolegami uzyskać dobry wynik. Ten wynik oznacza, że głosowali Państwo na człowieka, na osobę, nie przeciw jednej partii lub drugiej.

Polityka i liczby nie zawsze idą w parze z chęciami i umiejętnościami, ale poparcie, którego udzieliło mi kilkaset osób z naszej gminy jest bardzo motywujące i inspirujące. Dziękuję!

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Jurkowi Wnękowi, który nie tylko przez ostatnie tygodnie ale i wiele ostatnich lat był dla mnie wsparciem, drogowskazem i autorytetem.
A przede wszystkim serdecznym kolegą.

Bardzo ubolewam nad tym, że pomimo tak wielkiego wsparcia nie uzyskał on mandatu w Radzie Powiatu. To, niestety, efekt rozdarcia kraju pomiędzy partie i listy. W ten sposób głos oddany na człowieka ma coraz mniejsze znaczenie…

? Jurku, do końca pozostałeś uczciwym człowiekiem, prowadzącym merytoryczna kampanię, a Twoja praca w całej poprzedniej kadencji zasługuje na szacunek. Byłeś jedynym radnym powiatowym obecnym na praktycznie wszystkich sesjach gminnych i zebraniach sołeckich przez 4 lata. Żyłeś sprawami ludzi, wsi, gminy, powiatu. Możesz być z tego dumny! ?

Gratuluję wszystkim radnym wybranym na kolejne 5 lat!
Wiem, jak trudna przed nimi droga, odpowiedzialność i codzienna służba, dlatego życzę im wiele wytrwałości, sił i wsparcia mieszkańców!

❤️Mieszkańcom Tenczynka i Rudna – mojej rodzinnej parafii – szczególnie dziękuje za wsparcie w tych wyborach! ?

Czym zajmowałam się przez ostatnie lata, co robię, jakie mam plany – wszytko to możecie Państwo sprawdzić na stronie www.monikadudek.pl.

Teraz wracam do moich codziennych zajęć, pracy w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, warsztatów, tańców i śpiewów i przede wszystkim rodziny 

Dziękuję i do zobaczenia w terenie i w regionie!